10658. 305. Gelaufene Fernauktion Ex libris - Kleingrafik
4 000 HUF
22
0 HUF
Vadász Endre (1901-1944): Angyalok, 4 db ex libris. (Színezett) rézkarc, papír, jelzett, 3x3,5 és 8,5x6,5 cm között
Wer das Foto des Loses gemacht hat : molnar_janos