1898. "Jubileumi Emlékérem Polgári Alkalmazottak Számára" Br kitünteté... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/304/kategorien~Numismatik/Militaria~500016/1898-Jubileumi-Emlekerem-Polgari-Alkalmazottak-Szamara-Br-kituntetes-mellszalag-nelkul-plus~II1635007
1635007
31184
304
Militaria
Numismatik
Beschreibung: 1898. "Jubileumi Emlékérem Polgári Alkalmazottak Számára" Br kitüntetés mellszalag nélkül + 1917. "Károly Bronz Vitézségi Érem" Br kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Kautsch T:2,3 patina
Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Civil State Officials" Br decoration without ribbon + 1917. "Bronze Gallantry Medal" Br decoration without ribbon. Sign.: Kautsch C:XF,F patina
NMK 250.,310.
: ekb