15135.
304. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Maróczy Géza: A sakk. Útmutatás a sakkjáték megtanulására. Bp., é. n., Stampfel. Kicsit kopott vászonkötésben, jó állapotban.