Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen

Zahl der Lose: 36

Szekrényessy Attila: A Balaton-átúszások története. Bp., 2005, Szerzői kiadás, NestPress Kft.-ny. Első kiadás. Kiadói papírkötés. Megjelent az első Balaton-átúszás 125. évfordulójának tiszteletére. A szerző által dedikált. A Balaton-átúszás emlékére emlékpecséttel.
15133.

Szekrényessy Attila: A Balaton-átúszások története. Bp., 2005, Szerzői kiadás, NestPress Kft.-ny. Első kiadás. Kiadói papírkötés. Megjelent az első Balaton-átúszás 125. évfordulójának tiszteletére. A szerző által dedikált. A 'Balaton-átúszás emlékére'' emlékpecséttel.

Rufpreis:
3 000 HUF
Budai Miklós, Sinkovics Gábor, Tóth Péter: Rudi Bácsi. Az Illovszky-életregény (1922-2008.) Bp.,2008, Vasas Média és Reklám Kft. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói kissé szakadozott papír védőborítóban. Jó állapotban.
15134.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59
Maróczy Géza: A sakk. Útmutatás a sakkjáték megtanulására. Bp., é. n., Stampfel. Kicsit kopott vászonkötésben, jó állapotban.
15135.

Rufpreis:
1 200 HUF
15136.

Rufpreis:
5 000 HUF
Dr. Gelenczei Emil: A francia védelem. Bp., 1956, Sport Lap és Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, kissé szakadt borítóval, kissé sérült gerinccel, de belül jó állapotban.
15137.

Rufpreis:
5 000 HUF
Csanádi Árpád: Labdarúgás III. kötet. (Az edzés.) Bp., 1962, Sport. Kiadói félvászon-kötés, kopottas borítóval.
15138.

Rufpreis:
1 200 HUF
Nagy Béla: Futball-évtizedek. 125 magyar-osztrák válogatott mérkőzés története. (1902-1982.) Bp.,1984, MLSZ. Kiadói papírkötés.
15139.

Rufpreis:
1 000 HUF
Grósz Zoltán: Arany focikönyv. 1863-2002. Bp., 2002, Athenaeum 2000. Kiadói papírkötés.
15140.

Rufpreis:
800 HUF
Greminger János, Simon János: Húsz év a palánk alatt. Bp.,1966, Sport. Kiadói műbőr-kötés.
15141.

Rufpreis:
1 000 HUF
Pfeningberger Ottó, Bedő István: Szörf. Bp., 1985, Sport. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
15142.

Rufpreis:
800 HUF
Fotboll 1967. Svenska Fotbollförbundets Arsberättelse. Szerk.: Lennart Brunnhage. Stockholm, 1967., Brunnhages Förlag AB. Kiadói aranyozott gerincű félműbőr-kötés, fekete-fehér fotókkal, svéd nyelven./ Half-leatherette-binding, in Swedish language.
15143.

Rufpreis:
1 000 HUF
Vegyes sport témájú könyvek, 3 db Lakatos András, Láng Zsuzsa: Pótmérkőzés. Bp.,1983, Ijfúsági Lapkiadó Vállalat.  Végh Antal: Miért beteg a magyar futball? Bp.,1983,Szerzői kiadás. Negyedik, bővített kiadás. Kiadói papírkötés.  Bondy Endre: Foci. Bp., 1970, Sport. Kiadói papírkötés.
15144.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF