José Ortega Y Gasset: A tömegek lázadása. Bp., 1938, Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. Átkötött vászon-kötés, kopottas borítóval, intézményi bélyegzővel, ceruzás bejegyzésekkel.