Bücher: Sozialwissenschaften

Zahl der Lose: 26

Dr. Maywald József:könyvei, 3 db:  Görög nyelvtan. Rövid, áttekinthető előadásban. Függelékül: Az Ión szójárás vázlata. Gimnáziumi használatra. Nyolcadik, változatlan kiadás.+ Görög gyakorló- és olvasókönyv. I. rész: A név és szabályos w-végű ige. Gimnáziumi használatra. Nyolcadik, változatlan kiadás.+  Görög gyakorló- és olvasókönyv. II. rész: Szemelvények Xenophon s a görög lírikusok műveiből. Gimnáziumi használatra. Hatodik, változatlan kiadás. Sajtó alá rendezte: Vayer Lajos. Bp., 1922, Kókai Lajos. Kiadói spirálozott kartonált papírkötés, a borítókon található kisebb foltoktól eltekintve szép állapotban.
15508.

Rufpreis:
8 000 HUF
Bálint Sándor: Ünnepi Kalendárium I-II. Első kiadás.+ Karácsony, húsvét, pünkösd. Harmadik kiadás. Bp., 1977-1989, Szent István Társulat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papírkötés. Jó állapotban.
15509.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,57
19,12
Kultura és Tudomány 6 kötete:  Durkheim: A szociológia módszere. Fordította: Dr. Balla Antal.  Benedetto Croce: Az aesthetika alapelemei. Fordította Farkas Zoltán. Schopenhauer Arthur: Schopenhauer Kantról. Kant filozófiájának bírálata. Fordította és jegyzetekkel ellátta: Dr. Mikes Lajos.  Rodin beszélgetései a művészetről. Összegyűjtötte: Paul Gsell. Fordította Farkas Zoltán. Philosophiai szótár. Szerk.: Enyvvári Jenő. Rousseau: Egy magános sétáló álmodozásai. Fordította Rácz Lajos.  Bp., 1914-1920, Franklin. Kiadói félvászon és egészvászon-kötésben, kissé kopottas borítóval.
15510.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59
Margitay Tihamér: Az érvelés mestersége. Az érvelések elemzése, értékelése és kritikája. Bp., 2007,Typotex. Második, javított kiadás. Kiadói papírkötés.
15511.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
Kecskés Pál: A bölcselet története főbb vonásaiban. Bp., 1943, Szent István Társulat. Második, átdolgozott kiadás. Átkötött egészvászon-kötés, az eredeti borítót az átkötésnél felhasználták. Jó állaptoban.
15512.

Rufpreis:
2 400 HUF
15513.

Rufpreis:
1 800 HUF
Krohn Gyula: A finnugor népek pogány istentisztelete. Fordította: Bán Aladár. Bp., 1908, MTA. Kiadói papírkötés. Szép állapotban.
15514.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,95
6,47
15515.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,95
6,47
15516.

Rufpreis:
1 000 HUF
15517.

Rufpreis:
1 800 HUF
Magyar-német szótár és német-magyar mondatgyűjtemény. Összeállította: Vermes Zsigmond. Szeged,1932, Traub B. és Társa Kő- és Könyvnyomdai Műintézete. Negyedik, javított és bővített kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, javított gerinccel, kopottas borítóval.
15518.

Rufpreis:
1 000 HUF
15519.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF