15494.
304. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
1 800 HUF
4,86 EUR, 5,29 USD
Papp Dezső: Élet a csillagokon. Fordította Kecskeméti György. Bp., 1945, Gondolat. Kiadói aranyozott félvászon-kötés. Jó állapotban.