15500.
304. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Geodéziai kézikönyv I-II. A harmadik kötet hiányzik. Bp. 1957, Közgazdasági és Jogi. 304 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben.