15504.
304. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
2 000 HUF
Dr. Schalle Albert: Kneippkúra. A természetes és eredményes gyógymód. Gyógykezelési módjai, gyógyeredménye és gyógyhatása. Fordította: Dr. Kókay Béla. Előszóval ellátta Dr Bucsányi Gyula. Bp., én. Élet és Egészség. 464 p. Kiadói egészvászon kötésben, kissé viseltes állapotban, kopottas borítóval, laza fűzéssel.