1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
A Nagy Háború írásban és képben. Első Rész: Északon és délen IV. kötet. Bp., é. n., Athenaeum. Kiadói illusztrált, aranyozott egészvászon-kötésben, megviselt állapotban, kopottas, foltos borítóval, kissé sérült, kopottas gerinccel, gyűrött lapokkal, 248. oldal foltos.