Mózes öt könyve és a háftárák III. Leviticus. Héber szöveg, magyar for... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/304/kategorien~Bucher/Bucher-Judaica~100012/Mozes-ot-konyve-es-a-haftarak-III-Leviticus-Heber-szoveg-magyar-forditas-es-konmenta~II1618419
1618419
15573
304
Books: Judaica
Rufpreis:
1 000 HUF 2,70 EUR , 2,94 USD
Beschreibung: Mózes öt könyve és a háftárák III. Leviticus. Héber szöveg, magyar fordÃtás és konmentár. Szerk.: Dr. Hertz J. H. Bp., 1941, Izraelita Magyar Irodalmi Társulat. Kiadói kopottas egészvászon-kötés, javÃtott gerinccel.
: tánczos_gábor