Bücher: Judaica

Zahl der Lose: 18

Palesztina földrajza. Héberből fordította: dr. Márton Benő. Budapest, é.n., Gyermek és Ifjúsági Alija. Kiadói papírkötés, kissé viseltes állapotban, a gerince elvált a borítótól, a kötése sérült, szétvált, a melléklet hiányzik.
15581.

Rufpreis:
1 600 HUF
Izrael könyörgései. Magyarra fordította Deutsch Henrik. Átdolgozotta Schill Salamon. Bp., é.n., Singer és Wolfner. Harmincharmadik bővített kiadás. Kiadói egészvászon-kötésben, megviselt állapotban, kopottas borítóval, a szennylapokon és a kötéstáblákon ceruzás bejegyzésekkel, firkával, valamint egy-két helyen ceruzás aláhúzással a szövegben, magyar és héber nyelven.
15582.

Rufpreis:
3 000 HUF
15583.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,95
6,47
Zsidókérdés, asszimiláció, antiszemitizmus. Tanulmányok a zsidókérdésről a huszadik századi Magyarországon. Szerk.: Hanák Péter. Bp., 1984, Gondolat. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban.
15584.

Rufpreis:
800 HUF
15585.

Rufpreis:
800 HUF
Eszter könyve. Púrim, avagy a sorsvetés és a megmenekülés ünnepének elbeszélése. Fordította, szerkesztette és kommentálta Fröhlich Róbert. Bp., (2000),HM Tábori Rabbinátus. Kiadói papírkötés, magyar és héber nyelven. A fordító, Fröhlich Róbert (1965-) főrabbi dedikációjával.
15586.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF