Dr. Horváth Mihály: Magyarország történelme 6. kötet. Pest, 1863, Heckenast Gusztáv, 422+1 p. Új dolgozat. Korabeli aranyozott félvászon-kötés, foltos lapokkal, festett lapélekkel.