3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
A népvándorlás és keresztes háborúk kora. A világ történelme 4. kötet. Szerk.: Endrei Zalán. Bp., 1908, Globus. Kiadói szecessziós egészvászon-kötés, kissé kopottas, foltos borítóval, és kis ütődésekkel, de belül jó állapotban.