15426.
304. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
2 200 HUF
A magyarországi művészet története I-II. kötet. Szerk.: Fülep Lajos, Dercsényi Dezső, Zádor Anna. Bp., 1964, Képzőművészeti Alap. III., javított kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, kiadói kissé sérült kartontokban.