15656.
304. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Szász Károly kisebb műfordításai. Német francia, angol s vegyes költőkből. Magyar családi könyvtár. Bp., 1873, Ráth Mór, VII+246 p. Kiadói szecessziós aranyozott, festett egészvászon-kötés, Leszik K. Könyvkötő-féle kötésben. Szép állapotban.