Lampérth Géza: Három pápai diák kalandozásai. Bp., é. n., Singer és Wo... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/304/kategorien~Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~100016/Lamperth-Geza-Harom-papai-diak-kalandozasai-Bp-e-n-Singer-es-Wolfner-Kicsit-kopott-f~II1638554
1638554
15677
304
2200
Beschreibung: Lampérth Géza: Három pápai diák kalandozásai. Bp., é. n., Singer és Wolfner. Kicsit kopott félvászon kötésben, jó állapotban.
: tánczos_gábor