Komjáthy István: Szürke nyúl országa. Reich Károly rajzaival. Bp.,1954... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/304/kategorien~Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~100016/Komjathy-Istvan-Szurke-nyul-orszaga-Reich-Karoly-rajzaival-Bp-1954-Ifjusagi-Konyvkiado~II1622895
1622895
15720
304
Beschreibung: Komjáthy István: Szürke nyúl országa. Reich Károly rajzaival. Bp.,1954,Ifjúsági Könyvkiadó. Második kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval.
: ra