cca MZ Altrohlau 1914/15 Ferenc József és II. Vilmossal díszített po... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/304/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Porzellan~7/cca-MZ-Altrohlau-191415-Ferenc-Jozsef-es-II-Vilmossal-diszitett-porcelan-bogre-matricas-~II1637941
1637941
11108
304
Beschreibung: cca MZ Altrohlau 1914/15 Ferenc József és II. Vilmossal díszített porcelán bögre,matricás, jelzett,kopottas, apró lepattanással, m:9 cm
: vörös_iván