Pikszai Rudolf (1903-1982): Puttó a faunok szorításában. Festett gipsz... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/304/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Keramiken~6/Pikszai-Rudolf-1903-1982-Putto-a-faunok-szoritasaban-Festett-gipsz-apro-hibakkal-jelzett~II1311682
1311682
11068
304
Art-ceramics
Beschreibung: Pikszai Rudolf (1903-1982): Puttó a faunok szorításában. Festett gipsz, apró hibákkal, jelzett, 11×16 cm
: vörös_iván