Napraforgómotívumos kávés készlet, mázas kerámia, jelzett, kis kopásokkal: 8 db csésze + 6 db alj, d: 8 ill. 11,5 cm; fedeles kiöntő, m: 12,5 cm + cukortartó, m: 15×11,5×5 cm