Rudnay Gyula (1878-1957): Öreg magyar ember. Rézkarc, papír, üvegezett... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/304/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Gemalde-und-Grafiken~500021/Rudnay-Gyula-1878-1957-Oreg-magyar-ember-Rezkarc-papir-uvegezett-keretben-17x12-cm~II1637220
1637220
10175
304
11000
Beschreibung: Rudnay Gyula (1878-1957): Öreg magyar ember. Rézkarc, papír, üvegezett keretben, 17x12 cm
: vörös_iván