Mednyánszky jelzéssel: Tájkép nyírfákkal. Olaj, karton, sérült keretbe... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/304/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Gemalde-und-Grafiken~500021/Mednyanszky-jelzessel-Tajkep-nyirfakkal-Olaj-karton-serult-keretben-22C39728-cm~II1635478
1635478
10133
304
14000
Beschreibung: Mednyánszky jelzéssel: Tájkép nyírfákkal. Olaj, karton, sérült keretben, 22×28 cm
: vörös_iván