Kádár György (1912-2002): Zöld levelek. Színes linó, papír, jelzett, ü... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/304/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Gemalde-und-Grafiken~500021/Kadar-Gyorgy-1912-2002-Zold-levelek-Szines-lino-papir-jelzett-uvegezett-keretben-37C3~II1599970
1599970
10097
304
Rufpreis:
3 000 HUF 8,11 EUR , 8,82 USD
Beschreibung: Kádár György (1912-2002): Zöld levelek. Színes linó, papír, jelzett, üvegezett keretben, 37×26 cm
: vörös_iván