11233.
304. Gelaufene Fernauktion
Fotoapparaten, Kameras, Zubehör
26 000 HUF
70,27 EUR, 76,47 USD
Zeiss Ikon, Super Ikonta II 531/2 kamera Carl Zeiss Tessar 1:3,8 p: 10,5 cm objektívvel, bőr tokban Tok egyik gombja sérült. Kissé kopott. / Vintage camera in leather case. Works well.