10526. 304. Gelaufene Fernauktion Ex libris - Kleingrafik
1 000 HUF 2,70 EUR, 2,94 USD
0 HUF
Gall jelzéssel: Városi utca, színezett rézkarc, papír, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 10×8 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván