4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
1939 Sterbenz Károly (1909-1993): Tompos ErnÅ‘ (1907-1989) Kárpótlásul heraldikai elÅ‘adásom végighallgatásáért, épÃtész, művészi heraldikai szakértÅ‘, ex libris gyűjtÅ‘ ajándéka diákjainak. Rézkarc, papÃr, jelzett, 11.5x14.5 cm.