https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Drucksachen

Zahl der Lose: 230

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
cca 1910 Dr. Georg Buschan: Die Sitten der Völker 1-56. számok, 13.,23.,36.,47.,48 számok hiányoznak, összesen 51 szám. Stuttgart-Berlin-Leipzig-Wien, Union Deutsche Verlagesellschaft. Számos fotóval, illusztrációval illusztrálva. Papírkötés, német nyelven, változó állapotban, többnyire szakadozott, sérült borítóval, kijáró lapokkal./ cca 1910 Dr. Georg Buschan: Die Sitten der Völker 1-56. numbers, without 13.,23.,36.,47.,48. numbers. Stuttgart-Berlin-Leipzig-Wien, Union Deutsche Verlagesellschaft. With illustrations, and photographs. Paperbinding, with raunchy, damaged covers, and pages are comming out.
12466.

cca 1910 Dr. Georg Buschan: Die Sitten der Völker 1-56. számok, 13.,23.,36.,47.,48 számok hiányoznak, összesen 51 szám. Stuttgart-Berlin-Leipzig-Wien, Union Deutsche Verlagesellschaft. Számos fotóval, illusztrációval illusztrálva. Papírkötés, német nyelven, változó állapotban, többnyire szakadozott, sérült borítóval, kijáró lapokkal./ cca 1910 Dr. Georg Buschan: Die Sitten der Völker 1-56. numbers, without 13.,23.,36.,47.,48. numbers. Stuttgart-Berlin-Leipzig-Wien, Union Deutsche Verlagesellschaft. With illustrations, and photographs. Paperbinding, with raunchy, damaged covers, and pages are comming out.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
20 000 HUF
54,05
EUR
,
58,82
USD
Zahl der Gebote:
0
1910-14 Élet képes folyóirat 7 száma, Zsolt, változó állapotban. gazdag képanyaggal, Falus Elek tervezte címlappal
12467.

1910-14 Élet képes folyóirat 7 száma, Zsolt, változó állapotban. gazdag képanyaggal, Falus Elek tervezte címlappal

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Zahl der Gebote:
0
1910 Magyar Iparművészet. XIII. évf. 6 sz. Szerk.: Fittler Kamill. Papírkötésben, a füzet gerince elvált a borítótól, a fűzése laza, gazdagon illusztrálva, műmelléklettel, rengeteg korabeli reklámmal.
12468.

1910 Magyar Iparművészet. XIII. évf. 6 sz. Szerk.: Fittler Kamill. Papírkötésben, a füzet gerince elvált a borítótól, a fűzése laza, gazdagon illusztrálva, műmelléklettel, rengeteg korabeli reklámmal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
0
1910 Fehér Kereszt Országos Lelencház Egyesület naptára. Kiadói szecessziós díszítésű egészvászon kötésben. Benne a Fehér Kereszt egy körlevelével. A borítója némileg kopott, napszítta.
12469.

1910 Fehér Kereszt Országos Lelencház Egyesület naptára. Kiadói szecessziós díszítésű egészvászon kötésben. Benne a Fehér Kereszt egy körlevelével. A borítója némileg kopott, napszítta.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Zahl der Gebote:
0
1910 The Amateur Photographer & Photographic News újság 3 db lapszáma (1332., 1334., 1336.) számos érdekes írással és sok reklámmal, egybekötve, helyenként körbevágva, vászonkötésben, jó állapotban /  Vol. 1332., 1334. and 1336., with interesting writings and a lot of adveritsements, bound together, with several cut pages, cloth binding in good condition
12470.

1910 The Amateur Photographer & Photographic News újság 3 db lapszáma (1332., 1334., 1336.) számos érdekes írással és sok reklámmal, egybekötve, helyenként körbevágva, vászonkötésben, jó állapotban / Vol. 1332., 1334. and 1336., with interesting writings and a lot of adveritsements, bound together, with several cut pages, cloth binding in good condition

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
EUR
,
8,24
USD
Zahl der Gebote:
0
1910-1969 Vegyes képzőművészeti témájú folyóirat tétel, 12 db, (Magyar Iparművészet 1931.7-8 szám, Művészet IX. évf. 4 sz., XII. évf. 2. szám, Képzőművészet VII. évf. 67. szám, VIII. évf. 78. szám, Művészet II. évf. 11. szám, IV. évf. 5 szám, X. évf. 8., 10. szám, Szabad Művészet X. évf. 1-2.,3.,9. szám), változó állapotban.
12471.

1910-1969 Vegyes képzőművészeti témájú folyóirat tétel, 12 db, (Magyar Iparművészet 1931.7-8 szám, Művészet IX. évf. 4 sz., XII. évf. 2. szám, Képzőművészet VII. évf. 67. szám, VIII. évf. 78. szám, Művészet II. évf. 11. szám, IV. évf. 5 szám, X. évf. 8., 10. szám, Szabad Művészet X. évf. 1-2.,3.,9. szám), változó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Zahl der Gebote:
0
1911 A Budapesti Kávésok Szövetségének körlevele, kérdőíve és borítéka
12472.

1911 A Budapesti Kávésok Szövetségének körlevele, kérdőíve és borítéka

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Zahl der Gebote:
0
cca 1912 a Mesterségek szótára két füzete: 3.: asztalosmesterség; 5.: bodnár- vagy kádármesterség. Tűzött papírkötésben, jó állapotban.
12473.

cca 1912 a Mesterségek szótára két füzete: 3.: asztalosmesterség; 5.: bodnár- vagy kádármesterség. Tűzött papírkötésben, jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 400 HUF
3,78
EUR
,
4,12
USD
Zahl der Gebote:
5
1912 Magyar Iparművészet. XV. évf. 5 sz. Szerk.: Györgyi Kálmán. Papírkötésben, gazdagon illusztrálva, rengeteg korabeli reklámmal.
12474.

1912 Magyar Iparművészet. XV. évf. 5 sz. Szerk.: Györgyi Kálmán. Papírkötésben, gazdagon illusztrálva, rengeteg korabeli reklámmal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
0
1912 Hotsy Pál (szerk.): Vasárnapi Ujság. 1912, 59. évfolyam, 27-52. szám. Töredék évfolyam. Kiadói festett, egészvászon kötés. Megviselt állapotban. A borítója foltos, kopott. A gerince sérült,
12475.

1912 Hotsy Pál (szerk.): Vasárnapi Ujság. 1912, 59. évfolyam, 27-52. szám. Töredék évfolyam. Kiadói festett, egészvászon kötés. Megviselt állapotban. A borítója foltos, kopott. A gerince sérült,

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,81
EUR
,
11,76
USD
Zahl der Gebote:
0
1912 Antiquitäten aus Dem Besitz der Herrn Louis Berghold, Danzig. Berlin, 1912, Rudolph Lepkes Kunst-Auctions-Haus, 96 p.+32 t. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban, szakadozott papír védőborítóval, de egyébként jó állapotban, egész oldalas fekete-fehér illusztrációkkal, német nyelven. / 1912 Antiquitäten aus Dem Besitz der Herrn Louis Berghold, Danzig. Berlin, 1912, Rudolph Lepkes Kunst-Auctions-Haus, 96 p.+32 t. Paperbinding, in paper cover, with torn pages, with black-and-white full pages illustrations, in German language.
12476.

1912 Antiquitäten aus Dem Besitz der Herrn Louis Berghold, Danzig. Berlin, 1912, Rudolph Lepke's Kunst-Auctions-Haus, 96 p.+32 t. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban, szakadozott papír védőborítóval, de egyébként jó állapotban, egész oldalas fekete-fehér illusztrációkkal, német nyelven. / 1912 Antiquitäten aus Dem Besitz der Herrn Louis Berghold, Danzig. Berlin, 1912, Rudolph Lepke's Kunst-Auctions-Haus, 96 p.+32 t. Paperbinding, in paper cover, with torn pages, with black-and-white full pages illustrations, in German language.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 000 HUF
16,22
EUR
,
17,65
USD
Zahl der Gebote:
0
1912 Élet. Képes heti folyóirat, 3 száma, IV. évf. 21., 22., 25. számok. Szerk.: Izsóf Alajos. Bp., Élet Irodalmi és Nyomdai Rt. Falus Elek szecessziós borítójával, korabeli reklámokkal, vonatmenedrenddel, fekete-fehér fotókkal, érdekes írásokkal. Jó állapotban.
12477.

1912 Élet. Képes heti folyóirat, 3 száma, IV. évf. 21., 22., 25. számok. Szerk.: Izsóf Alajos. Bp., Élet Irodalmi és Nyomdai Rt. Falus Elek szecessziós borítójával, korabeli reklámokkal, vonatmenedrenddel, fekete-fehér fotókkal, érdekes írásokkal. Jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Zahl der Gebote:
0

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Unsere Kontakte

Öffnungszeiten

  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Unsere Seiten

© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Direktübertragung

Los im Warenkorb

Gesamtsumme

Weiter einkaufen
  Zur Kasse