https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Drucksachen

Zahl der Lose: 230

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
1860-1865 Der Zoologische Garten. Organ der Zoologischen Gesellschaft in Frankfurt a. M. Kiadta Dr. D. F. Weinland. I.-VI. évfolyam. (Két kötetbe egybekötve.) Korabeli félbőr-kötés, kissé kopottas borítóval, kissé sérült és kopottas borítóval, ex libris-szekkel. A III. évfolyam hiányos, a 3. szám hiányzik (44-61.) Az V. évfolyam hiányos a 6. szám hiányzik (168-209.) Számos szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal, 9 egészoldalas litografált táblával,( I. kötet 4 tábla, II. kötet 5 tábla.), közte színesekkel is, német nyelven. / 1860-1865 Der Zoologische Garten. Organ der Zoologischen Gesellschaft in Frankfurt a. M. Kiadta Dr. D. F. Weinland. I-VI. Years. (In two volume.) Contemporary half-leather-binding, with little bit worn cover, with a little bit worn and damaged spine, with ex librises. One number is missing in the third (III./3.) and fifth years. (V./6.) With a lit of illustrations, with nine full-pages lithographed illustrations (I. volume in 4 illustrations, II. volume in 5 illustrations), in German language.
12430.

1860-1865 Der Zoologische Garten. Organ der Zoologischen Gesellschaft in Frankfurt a. M. Kiadta Dr. D. F. Weinland. I.-VI. évfolyam. (Két kötetbe egybekötve.) Korabeli félbőr-kötés, kissé kopottas borítóval, kissé sérült és kopottas borítóval, ex libris-szekkel. A III. évfolyam hiányos, a 3. szám hiányzik (44-61.) Az V. évfolyam hiányos a 6. szám hiányzik (168-209.) Számos szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal, 9 egészoldalas litografált táblával,( I. kötet 4 tábla, II. kötet 5 tábla.), közte színesekkel is, német nyelven. / 1860-1865 Der Zoologische Garten. Organ der Zoologischen Gesellschaft in Frankfurt a. M. Kiadta Dr. D. F. Weinland. I-VI. Years. (In two volume.) Contemporary half-leather-binding, with little bit worn cover, with a little bit worn and damaged spine, with ex librises. One number is missing in the third (III./3.) and fifth years. (V./6.) With a lit of illustrations, with nine full-pages lithographed illustrations (I. volume in 4 illustrations, II. volume in 5 illustrations), in German language.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
18 000 HUF
48,65
EUR
,
52,94
USD
Zahl der Gebote:
0
1862 Budapest V. Jankovits P. divatáru bolt díszes fejlécű számlája
12431.

1862 Budapest V. Jankovits P. divatáru bolt díszes fejlécű számlája

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 800 HUF
4,86
EUR
,
5,29
USD
Zahl der Gebote:
3
cca 1869-1937 Vegyes nyomtatvány tétel (Bánhegyi az arany kalapácshoz, Ezer Év, Dávid Ferenc arca a szellemtudományi lélektan tükrében, stb.), 6 db
12432.

cca 1869-1937 Vegyes nyomtatvány tétel (Bánhegyi az arany kalapácshoz, Ezer Év, Dávid Ferenc arca a szellemtudományi lélektan tükrében, stb.), 6 db

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
0
1878 Földtani Közlöny VIII. Szerk.: Inkey Béla, Schmidt Béla. Bp., 1878, Légrády-Testvérek, 330 p.+2 t. Átkötött félvászon kötés, kissé sérült gerinccel, magyar és német nyelven.
12433.

1878 Földtani Közlöny VIII. Szerk.: Inkey Béla, Schmidt Béla. Bp., 1878, Légrády-Testvérek, 330 p.+2 t. Átkötött félvászon kötés, kissé sérült gerinccel, magyar és német nyelven.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
EUR
,
8,24
USD
Zahl der Gebote:
0
cca 1879-1989 Vegyes újság, folyóirat tétel, 20 db,(Minta Nők Munkaköre, Uj idők, Pesti Hírlap Vasárnapja, Magyar Kulturszemle, Napkelet, Film-Színház-Muzsika,168 óra), változó, többnyire szakadozott állapotban.
12434.

cca 1879-1989 Vegyes újság, folyóirat tétel, 20 db,(Minta Nők Munkaköre, Uj idők, Pesti Hírlap Vasárnapja, Magyar Kulturszemle, Napkelet, Film-Színház-Muzsika,168 óra), változó, többnyire szakadozott állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Zahl der Gebote:
0
1879 Földtani Közlöny XI. Szerk.: Inkey Béla, Schmidt Béla. Bp., 1879, Légrády-Testvérek, 488 p.+3 t. Átkötött félvászon kötés, magyar és német nyelven. Jó állapotban.
12435.

1879 Földtani Közlöny XI. Szerk.: Inkey Béla, Schmidt Béla. Bp., 1879, Légrády-Testvérek, 488 p.+3 t. Átkötött félvászon kötés, magyar és német nyelven. Jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Zahl der Gebote:
0
1881 Földtani Közlöny XI. Szerk.: Inkey Béla, Schmidt Béla. Bp., 1881, Légrády-Testvérek, 331 p.+5 t. Átkötött félvászon kötés, kissé foltos lapokkal, magyar és német nyelven.
12436.

1881 Földtani Közlöny XI. Szerk.: Inkey Béla, Schmidt Béla. Bp., 1881, Légrády-Testvérek, 331 p.+5 t. Átkötött félvászon kötés, kissé foltos lapokkal, magyar és német nyelven.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
EUR
,
8,24
USD
Zahl der Gebote:
0
1885 A lipcsei városi tanács díszes nyomtatott köszöntő oklevele Bismarck 70. születésnapja alkalmából
12437.

1885 A lipcsei városi tanács díszes nyomtatott köszöntő oklevele Bismarck 70. születésnapja alkalmából

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Zahl der Gebote:
1
1889-1894 Böckh János: Igazgatósági Jelentés. Különlenyomat a Magyar Kir. Földtani Intézet 1888.-1893. évi jelentéséből. Bp., 1889-1894, Franklin-Társulat, 35 p.+1t.+24+36+31 38+35 p. Átkötött félvászon kötés, kissé fakó gerinccel, intézményi bélyegzővel. Jó állapotban.
12438.

1889-1894 Böckh János: Igazgatósági Jelentés. Különlenyomat a Magyar Kir. Földtani Intézet 1888.-1893. évi jelentéséből. Bp., 1889-1894, Franklin-Társulat, 35 p.+1t.+24+36+31 38+35 p. Átkötött félvászon kötés, kissé fakó gerinccel, intézményi bélyegzővel. Jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
EUR
,
8,24
USD
Zahl der Gebote:
0
Természettudományi közlöny 21 kötet. Szerk.: Szily Kálmán, Lengyel Béla, Paszlavszky József. Budapest, 1889, K. M. Természettudományi Társulat, Pesti LLoyd-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kopottas, foltos borítóval, meglazult fűzéssel, de belül jó állapotban.
12439.

Természettudományi közlöny 21 kötet. Szerk.: Szily Kálmán, Lengyel Béla, Paszlavszky József. Budapest, 1889, K. M. Természettudományi Társulat, Pesti LLoyd-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kopottas, foltos borítóval, meglazult fűzéssel, de belül jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Zahl der Gebote:
0
cca 1890 A pesti magisztrátus 1848 március 15-i határozatának hasonmás kiadása, megviselt állapotban
12440.

cca 1890 A pesti magisztrátus 1848 március 15-i határozatának hasonmás kiadása, megviselt állapotban

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Zahl der Gebote:
0
1895-1901 Böckh János: Igazgatósági Jelentés. Különlenyomat a Magyar Kir. Földtani Intézet 1894-1899. évi jelentéséből. Bp., 1895-1901, Franklin-Társulat, 35+26+25+28+26+25 p. Átkötött félvászon kötés, kissé fakó gerinccel, intézményi bélyegzővel. Jó állapotban.
12441.

1895-1901 Böckh János: Igazgatósági Jelentés. Különlenyomat a Magyar Kir. Földtani Intézet 1894-1899. évi jelentéséből. Bp., 1895-1901, Franklin-Társulat, 35+26+25+28+26+25 p. Átkötött félvászon kötés, kissé fakó gerinccel, intézményi bélyegzővel. Jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,81
EUR
,
11,76
USD
Zahl der Gebote:
0

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Unsere Kontakte

Öffnungszeiten

  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Unsere Seiten

© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Direktübertragung

Los im Warenkorb

Gesamtsumme

Weiter einkaufen
  Zur Kasse