Neobarokk toalett tükör, aranyozott öntött vas, kopott, támasztó kar h... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/304/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Antik~4/Neobarokk-toalett-tukor-aranyozott-ontott-vas-kopott-tamaszto-kar-hianyzik-potolt-tuko~II1587188
1587188
11045
304
15000
Antique
Rufpreis:
15 000 HUF 40,54 EUR , 44,12 USD
Beschreibung: Neobarokk toalett tükör, aranyozott öntött vas, kopott, támasztó kar hiányzik, pótolt tükörrel, 41×27 cm
: vörös_iván