Tábori Róbert: A zseblámpától a rádióig. Bp., 1954, Művelt Nép Könyvki... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/303/kategorien~Bucher/Bucher-Technik~500011/Tabori-Robert-A-zseblampatol-a-radioig-Bp-1954-Muvelt-Nep-Konyvkiado-Masodik-kiadC3~II1629963
1629963
15675
303
Books: Technics
Rufpreis:
1 800 HUF 4,86 EUR , 5,29 USD
Beschreibung: Tábori Róbert: A zseblámpától a rádióig. Bp., 1954, Művelt Nép Könyvkiadó. Második kiadás. Kiadói kopottas félvászon-kötés.
: ra