800 HUF
2,16 EUR, 2,35 USD
Lukács Ernőné, Péter Ágnes, Tarján Rezsőné: Tarkabarka fizika. Furcsaságok és tanulságok a fizikából. Törs Tibor rajzaival. A címlap Kolozsvári György munkája. Bp., 1956, Ifjúsági. Kiadói félvászon-kötés, kopottas borítóval.