1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
Gyakorlati fotólexikon. Összeállította Kleeberg Zoltán, Dr. Vigh Viktor. Bp.,é.n., Székesfővárosi Irodalmi és Művészeti Intézet. Kiadói kopottas illusztrált félvászon-kötés, belül jó állapotban, korabeli reklámokkal.