Dr. Konek Sándor: Egyházjogtan kézikönyve. Különös tekintettel a Magyar Sz. Korona tartományaira. Bp.,1863, Hecknast Gusztáv, XXII+4+710+1 p.+1 t. Korabeli félvászon-kötésben, kissé kopottas borítóval.