15149.
303. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Felső Olaszország. Szerk.: Németh Andor. Bp., 1929, Lloydkönyvek Kiadóvállalata (Lloyd útikönyvek). Számos térképmelléklettel. Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.