15040.
303. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Bálint Sándor: Szeged városa. Bp., 1959, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, ábrákkal, fotókkal illusztrált. Jó állapotban.