Bücher: Naturwissenschaft, Medizin

Zahl der Lose: 65

15522.

Rufpreis:
8 000 HUF
Bulla Béla, Mendöl Tibor: A Kárpát-medence földrajza. Nevelők könyvtára 2. Bp., 1947, Egyetemi Nyomda. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel, kissé sérült az egyik sarka. A könyv a Kárpát-medencét, mint egységes földrajzi teret tárgyalja. Különlegessége, hogy politikai nyomásra 1947-től napjainkig, majdnem ötven éven át nem jelent meg hasonló munka.
15523.

Rufpreis:
1 600 HUF
Prinz Gyula: Európa természeti földrajza. Bp., 1923, Világirodalom Könyvkiadóvállalat. Félvászon kötés, sok ceruzás aláhúzással, egyébként jó állapotban.
15524.

Rufpreis:
2 000 HUF
15525.

Rufpreis:
2 000 HUF
Dr. Vuk Mihály-Dr. Sándor Zoltán: Élelmiszerkémia.  Bp, 1943, Hungária M. T. E. XXVIII. Molekula Csoportja, Mérnökök Nyomdája-ny. Kiadói papírkötés, megviselt, rossz állapotban, szakadozott borítóval, sérült kötéssel, kijáró lapokkal.
15526.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,95
6,47
15527.

Rufpreis:
1 200 HUF
Dr. Hecker Walter: A bábolnai arab ménes. Fordította: Hecker András. (Bp.,) 1996, Agroinform. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban.
15528.

Rufpreis:
3 000 HUF
15529.

Rufpreis:
4 000 HUF
15530.

Rufpreis:
4 000 HUF
Dr. Hollendonner Ferenc: A fenyőfélék fájának összehasonlító szövettana. Kiadja az Országos Erdészeti Egyesület. Bp., 1913, Pátria, 187+1 p.+ 1 t. Kiadói papírkötés, a hátsó borító hiányzik, a gerince sérült, a könyvtest középen kettévált, 39 tábla hiányzik.
15531.

Rufpreis:
2 000 HUF
15532.

Rufpreis:
5 000 HUF
15533.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF