Bücher: Jura

Zahl der Lose: 21

Végrehajtási eljárás. Törvények, rendeletek, joggyakorlat. Jegyzetekkel, és utalásokkal kíséri: Dr. Márkus Dezső. Magyar Törvények Grill-féle kiadása. Bp., 1905, Grill Károly. Második, átnézett kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, Leszik K.-kötésben, festett lapélekkel. Jó állapotban.
15196.

Rufpreis:
3 000 HUF
Dr. Szögyéni Gyula: A magánjog érvényes szabályai. Bp., 1928, Pfeifer Ferdinánd (Zeidler Testvérek). Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
15197.

Rufpreis:
5 000 HUF
A. V. Dicey: Bevezetés az angol alkotmányjogba. Fordította Tarnai János. Átnézte Kautz Gyula. Bp., 1902, MTA. Korabeli egészvászon-kötés, foltos lapszélekkel. Jó állapotban.
15198.

Rufpreis:
5 000 HUF
15199.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,65
9,41
Igazságügyi zsebtörvénytár. Hatályban lévő igazságügyi törvények és rendeletek gyűjteménye egységes szerkezetben, kiegészítve a M.Kir Kuria elvi jelentőségű határozataival. Összeállították és jegyzetekkel ellátták Dr. Térfy Gyula és Dr. Térfy Béla. Bp., 1940, Grill Károly. Negyedik kiadás. Kiadói aranyozott egészbőr-kötésben, bibliapapíron. Jó állapotban.
15200.

Rufpreis:
3 000 HUF
15201.

Rufpreis:
2 000 HUF
Magyar Törvénytár 1000-1526. évi törvénycikkek. Az 1000-1301 közt alkotott törvényeket fordította és jegyzetekkel ellátta Nagy Gyula. Az 1301-1526 közt alkotott törvényeket fordították és jegyzetekkel ellátták Dr. Kolosvári Sándor és Dr. Óvári Kelemen. Az 1000-1526. évi törvényeket magyarázatokkal és utalásokkal kiséri Dr. Márkus Dezső. Corpus Juris Hungarici. Magyar Törvénytár. 1000-1895. Milleniumi Emlékkiadás. Bp., 1899, Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott gerincű egészvászonkötés, Gottermayer-kötéssel, kissé sérült gerinccel, kissé kopottas borítóval, az elülső szennylap hiányzik, a fűzése kissé laza, intézményi bélyegzővel.
15202.

Rufpreis:
2 000 HUF
Dr. Horn József: Alkotmánytan. Tanító- és tanítónőképző intézetek számára. Bp.,(1929),Franklin. Kiadói papírkötés, javított gerinccel és borítóval.
15203.

Rufpreis:
1 200 HUF
1916-dik évi országgyülési törvénycikkek. Elsőrangú szakférfiak közreműködése melllett jegyzetekkel, utalásokkal, és magyarázatokkal ellátta: Dr. Gaár Vilmos. Bp., 1917, Ráth Mór. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
15204.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,65
9,41
15205.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,35
12,35
Ifj. Gévay-Wolff Nándor: Nemzetközi küzdelem a megrögzött bűntettesek ellen. Angyal Szeminárium kiadványai 18. szám. Bp., (1931), Királyi Magyar Egyetemi Nyomda, 63+1 p. Korabeli félvászon-kötés, volt könyvtári példány. Jó állapotban.
15206.

Rufpreis:
3 000 HUF
15207.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF