Bücher: Judaica

Zahl der Lose: 13

Zsidó mondák és legendák. Bp., 1937, Remény. Kelemen Sámuel (?-1944/1945) gyöngyösi hitoktató ajándékozási bejegyzésével. Kicsit megviselt félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
15677.

Rufpreis:
1 800 HUF
Mannheim Mór: A modern héber nyelv tankönyve. Debrecen, é. n., Farkas. Tűzött papírkötésben, elváló papírkötésben.
15678.

Rufpreis:
1 000 HUF
Mákzór imádságos könyv az év minden napjára. I. kötet: Ros-hássonó-ünnep első napjára. Magyarra fordította Schön József. Bp., é.n, Schwarz Ignácz Könyvkereskedése. Kiadói kopottas egészvászon-kötés, kopottas borítóval, laza fűzéssel.
15679.

Rufpreis:
1 000 HUF
Elbeszélés az izraeliták egyiptombóli kivonulásáról az első két Pészach-estély használatára. Ford.: Rosenberg Izsák. h. n., 1931, Schlesinger József. Díszes, kissé kopott műbőr kötésben, jó állapotban.
15680.

Rufpreis:
1 000 HUF
9
Ünnepi imádságok a templomban használatos sorrendben. III. kötet. Kol-nidre vagyis az engesztelő nap előző való estjére. Fordítás: Schön József. Bp., é.n., Schlesinger Jos. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, sérült gerinccel, laza fűzéssel.
15681.

Rufpreis:
1 000 HUF
15682.

Rufpreis:
1 200 HUF
Millok Sándor: A kínok útja. (Budapesttől-Mauthausenig.) Bp., é.n. (1945), Müller Károly Könyvkiadóvállalat. Második kiadás. Kiadói illusztrált papírkötés, kissé szakadozott borítószélekkel.
15683.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,65
9,41
15684.

Rufpreis:
2 000 HUF
15685.

Rufpreis:
2 000 HUF
Sephath emeth. Speech of Truth. New York, é. n., Hebrew Publishing Company. Díszes vászonkötésben, állapotban.
15686.

Rufpreis:
1 400 HUF
15687.

Rufpreis:
2 000 HUF
Codex Maimuni. Moses Maimonides Code of Law. The Illuminated Pages of the Kaufmann Mishneh Torah. Szerk.: Scheiber Sándor. h.n., 1984, Corvina, Helikon, Strassburger. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, kiadói papírtokban, angol nyelven. Szép állapotban./ Linen-binding, in paper cover, in cartoon case, in English langugage, in good condition.
15688.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF