4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
Asztalos Miklós- Pethő Sándor: A magyar nemzet története ősidőktől napjainkig. Bp.,(1934), Dante. Kiadói díszesen aranyozott egészvászon-kötésben, kiadói javított, részben hiányos illusztrált papír védőborítóban, jó állapotban.