Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 143

15241.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,24
47,06
Kosáry Domokos: Magyarország története. Nemzetnevelők könyvtára I. Nemzetismeret 4. Bp.,1943, Országos Közoktatási Tanács. Térképekkel, fekete-fehér fotókkal illusztrált. Térképekkel, Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, gerinccel, a borító egyik sarka kissé sérült.
15242.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,95
6,47
15243.

Rufpreis:
3 000 HUF
Szilágyi András: Liszt Ferenc személyisége. Bp., [2011], Garbo - Líceum. A szerző dedikációjával. Papírkötésben, jó állapotban.
15244.

Rufpreis:
3 000 HUF
Magyarországi és erdélyi urak. Pálffy János emlékezései. S. a. r.: Szabó T. Attila. 1-2. köt. Kolozsvár, 1939, Erdélyi Szépmíves Céh. Egybekötve, későbbi vászonkötésben, jó állapotban.
15245.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
Bendefy László: Magna Hungaria és a Liber Censuum. Bp., 1943, Szalay. Papírkötésben, jó állapotban.
15246.

Rufpreis:
2 400 HUF
15247.

Rufpreis:
3 000 HUF
A Trianon forrásai I. Szerk.: Érdi M. Ferenc et al. Kaposvár, 1994. Papírkötésben, jó állapotban.
15248.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65
15249.

Rufpreis:
2 000 HUF
15250.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,95
6,47
King, Anthony: Archeology of the Roman Empire. London, New York, Toronto, Sydney, 1982., Hamlyn. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, képekkel illusztrált, jó állapotban / paperback, good condition
15251.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,95
6,47
Dr. Kohut Adolf: Bismarck és Magyarország. Bp., 1915, Athenaeum. Kiadói papírkötés, a könyvtest a gerincénél részben szétvált, sérült.
15252.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,95
6,47

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF