Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 143

15349.

Rufpreis:
1 000 HUF
15350.

Rufpreis:
1 000 HUF
15351.

Rufpreis:
1 200 HUF
15352.

Rufpreis:
1 000 HUF
15353.

Rufpreis:
1 600 HUF
15354.

Rufpreis:
800 HUF
15355.

Rufpreis:
1 000 HUF
15356.

Rufpreis:
800 HUF
Székely oklevéltár. Új sorozat. I. kötet. Udvarhely széki Törvénykezési jegyzőkönyvek 1569-1591. Szerk.: Demény Lajos, Pataki József. Bukarest, 1983, Kriterion. Kiadói egészvászon kötésben.
15357.

Rufpreis:
800 HUF
Volt egyszer egy blokád. Riportok, visszaemlékezések, dokumentumok. Bp., 1995, FUVOSZ. Kiadói papírkötés. 00758. sorszámú sorszámozott példány.
15358.

Rufpreis:
1 200 HUF
15359.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF