Bücher: Gastronomie und Gärtnerei

Zahl der Lose: 20

Pettenkoffer Sándor: A bor, annak készítése és kezelése. Bp., 1926, Athenaeum, 278 p. Átkötött félvászon-kötés, kopottas borítóval, az utolsó oldal (279.)hiányzik, a 273-278. oldal között a lapok foltosak, a 273/274. oldalnál a lap félig kijár, intézményi bélyegzőkkel.
15500.

Rufpreis:
5 000 HUF
Móczár Miklós, vitéz Török Imre, özv. Dr. Gerencsérné Szánthó Jolán: Gazdasági és háztartási ismeretek. Az elemi népiskolai tanítónőképző-intézetek III: osztálya használatára. Bp., 1931, Athenaeum. Átkötött kopottas félvászon-kötés, ceruzás aláhúzásokkal, bejelölésekkel.
15501.

Rufpreis:
1 200 HUF
Dr. Csizmadia László: A vendéglátás ételei és tálalásuk. Szakmai Kiskönyvtár. Bp., 1982, Belkereskedelmi Továbbképző Intézet. Kiadói papírkötés, foltos lapélekkel, és hátsó borítóval.
15502.

Rufpreis:
1 000 HUF
A mi süteményes könyvünk. Váncza könyv. Bp.,1936, Váncza és Társa. Tizennegyedik, háromszorosra bővített kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas, kissé foltos borítóval, laza fűzéssel.
15503.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,95
6,47
15504.

Rufpreis:
1 000 HUF
15505.

Rufpreis:
2 400 HUF
15506.

Rufpreis:
3 000 HUF
Báldy Bálint: A baromfi tenyésztése. Bp., 1954, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói félvászon-kötés, kopottas borítóval, de belül jó állapotban.
15507.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,35
12,35
Id. Mohácsy Mátyás, Maliga Pál, ifj. Mohácsy Mátyás: Az őszibarack. Bp., 1967, Mezőgazdasági Kiadó. Harmadik, átdolgozott kiadás. Kiadói egészvászon-kötés.
15508.

Rufpreis:
1 000 HUF
A Mayo Klinika diétája. Bp. 2010, Vince Kiadó. Kiadói papírkötésben. A Mayo Klinika diétja napló. Bp., 2010, Vince Kiadó. Kiadói papírkötésben.
15509.

Rufpreis:
800 HUF
Kovács Teréz: Házi cukrászda. Nélkülözhetetlen kézikönyv a háztartásban. Számos ábrával és 300 vénynyel. Bp., 1989, Mehner. Kiadói papírkötés, reprint kiadás.
15510.

Rufpreis:
1 000 HUF
Vegyes könyvtétel, 2 db:  Mohácsy Mátyás, Porpáczy Aladár: A szamóca, a málna és a szeder termesztése. Bp., 1967, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói papírkötés, kissé foltos, kissé szakadt borítóval.  Nyári gyümölcsök termesztése. Szerk.: Dr. Kovács Sándor. Bp., 1977, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói papírkötés, intézményi bélyegzővel.
15511.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,95
6,47

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF