16049.
303. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
800 HUF
2,16 EUR, 2,35 USD
Pavol Dobsinsky: A naposholdas paripa. Szlovák népmesék. LudovÃt Fulla rajzaival. FordÃtotta Farkas JenÅ‘, Boné András. Pozsony, 1964, Slovenské Vydavatelstvo Krásnej Literatúry. Kiadói egészvászon-kötés, kopottas, foltos borÃtóval, foltos lapokkal.