15910.
303. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 200 HUF
Karinthy Frigyes: Tanár úr kérem. Vértes Marcell rajzaival. Bp.,1944, Új Idők Irodalmi Intézet Rt. (Singer és Wolfner.) Második, bővített kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, megviselt állapotban, kopott borítóval, ragasztott gerinccel.