Jókai Mór: Emlékeimből. Jókai Mór Hátrahagyott művei IV. kötet. Bp., 1912, Révai Testvésrek Irodalmi Intézet Rt. Kiadói festett, aranyozott egészvászon, Gottermayer kötésben. Szép állapotban.