15838.
303. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Harsányi Lajos: Az elragadott herceg. Szent Imre herceg életregénye. Serédi Jusztinián bevezetőjével. Jaschik Álmos borítójával, képeivel, és könyvdíszeivel illusztrálva. Budapest,1930,Hornyánszky V. Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, kissé kopottas borítóval, de egyébként jó állapotban.