Bartócz Ilona: Pesti kislány falun. Gábor Éva rajzaival. Bp.,[1960], M... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/303/kategorien~Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~500016/Bartocz-Ilona-Pesti-kislany-falun-Gabor-Eva-rajzaival-Bp-1960-Minerva-Kiadoi-illusztra~II1613932
1613932
15935
303
Rufpreis:
3 000 HUF 8,11 EUR , 8,82 USD
Beschreibung: Bartócz Ilona: Pesti kislány falun. Gábor Éva rajzaival. Bp.,[1960], Minerva. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.
: tánczos_gábor