August Wilhelm Schleger: Blumensträusse. Berlin, 1912, Morawe&Scheffel... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/303/kategorien~Bucher/Bucher-Andere-Sprachen~500014/August-Wilhelm-Schleger-Blumenstrausse-Berlin-1912-MoraweScheffelt-Kiadoi-kopottas-aranyozot~II1630411
1630411
15780
303
Books: Other languages
Rufpreis:
1 600 HUF 4,32 EUR , 4,71 USD
Beschreibung: August Wilhelm Schleger: Blumensträusse. Berlin, 1912, Morawe&Scheffelt. Kiadói kopottas aranyozott egészvászon-kötés, egészoldalas illusztrációkkal.
: vörös_iván