https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Uhren

Zahl der Lose: 16

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
GioVani Beverly Hills karóra pár, 2 db, működnek, saját díszdobozukban
11223.

GioVani Beverly Hills karóra pár, 2 db, működnek, saját díszdobozukban

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
5 000 HUF
13,51
EUR
,
14,71
USD
Zahl der Gebote:
1
Sperina, 21 köves mechanikus svájci óra
11224.

Sperina, 21 köves mechanikus svájci óra

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Zahl der Gebote:
0
Amaryllis sváci mechanikus crohograph karóra. Stopper és óra. Inkabloccos, antimagnetic. Új, akrcmentes üveggel, ecél tokkal és hátlappal, működő, jó állapotban. A számlapon kis elszineződéssel. Mp mutató nem a 0-ra ugrik. / Amaryllis chronograph in good condition.
11225.

Amaryllis sváci mechanikus crohograph karóra. Stopper és óra. Inkabloccos, antimagnetic. Új, akrcmentes üveggel, ecél tokkal és hátlappal, működő, jó állapotban. A számlapon kis elszineződéssel. Mp mutató nem a 0-ra ugrik. / Amaryllis chronograph in good condition.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
50 000 HUF
135,14
EUR
,
147,06
USD
Zahl der Gebote:
0
Breil cronograph igényes quartz óra, bőr szíjjal / Breil Cronograph quartz watch.
11226.

Breil cronograph igényes quartz óra, bőr szíjjal / Breil Cronograph quartz watch.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
EUR
,
35,29
USD
Zahl der Gebote:
1
4 db mechanikus és kvarc óra
11227.

4 db mechanikus és kvarc óra

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
0
cca 1880 Patent Lever. Svájci zsebóra kulcsos felhúzással, szép állapotú ezüst tokban. Működő szerkezettel, kulccsal, sérült hátlappal / Vintage Swiss silver pocket watch with winding key. Back case damaged d:5cm
11228.

cca 1880 Patent Lever. Svájci zsebóra kulcsos felhúzással, szép állapotú ezüst tokban. Működő szerkezettel, kulccsal, sérült hátlappal / Vintage Swiss silver pocket watch with winding key. Back case damaged d:5cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
20 000 HUF
54,05
EUR
,
58,82
USD
Zahl der Gebote:
0
cca 1920 Aranyozott ezüst, art deco zsebóra. HIbátlan számlappal, működő szerkezettel, szép állapotban / Vintage silver pocket watch, gold plated. In nice condition
11229.

cca 1920 Aranyozott ezüst, art deco zsebóra. HIbátlan számlappal, működő szerkezettel, szép állapotban / Vintage silver pocket watch, gold plated. In nice condition

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
20 000 HUF
54,05
EUR
,
58,82
USD
Zahl der Gebote:
0
cca 1880 John Myers and Co. Geneva. Svájci zsebóra kulcsos felhúzással, szép állapotú ezüst tokban. Műköső szerkezettel, kulccsal, számlapon hajszálrepedésekkel / Vintage Swiss silver pocket watch made for John Myers London with winding key. Tiny cracks on the dial d:5cm
11230.

cca 1880 John Myers and Co. Geneva. Svájci zsebóra kulcsos felhúzással, szép állapotú ezüst tokban. Műköső szerkezettel, kulccsal, számlapon hajszálrepedésekkel / Vintage Swiss silver pocket watch made for John Myers London with winding key. Tiny cracks on the dial d:5cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
30 000 HUF
81,08
EUR
,
88,24
USD
Zahl der Gebote:
0
Geneva classic collection karóra szett, díszdobozban, használatlanul.
11231.

Geneva classic collection karóra szett, díszdobozban, használatlanul.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Zahl der Gebote:
1
Art deco asztali óra, működik, jelzés nélkül, 12×24 cm
11232.

Art deco asztali óra, működik, jelzés nélkül, 12×24 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
EUR
,
35,29
USD
Zahl der Gebote:
0
Goer modernt automata férfi karóra, nagyméretű, naptáras szerkezettel, bőr szíjjal, jó működő állapotban
11233.

Goer modernt automata férfi karóra, nagyméretű, naptáras szerkezettel, bőr szíjjal, jó működő állapotban

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
EUR
,
29,41
USD
Zahl der Gebote:
0
XIX. sz. Asztali óra halászó figura díszítéssel. Bronzírozott fém, Ingajáratú. Zománc számlappal. Fél-ütős. Kulccsal. Működőképes, de beállításra szorul. Számlapon hajszálrepedések / 19th century table clock with fishing figure. Enameled dial with minor cracks
11234.

XIX. sz. Asztali óra halászó figura díszítéssel. Bronzírozott fém, Ingajáratú. Zománc számlappal. Fél-ütős. Kulccsal. Működőképes, de beállításra szorul. Számlapon hajszálrepedések / 19th century table clock with fishing figure. Enameled dial with minor cracks

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
50 000 HUF
135,14
EUR
,
147,06
USD
Zahl der Gebote:
0

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Unsere Kontakte

Öffnungszeiten

  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Unsere Seiten

© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Direktübertragung

Los im Warenkorb

Gesamtsumme

Weiter einkaufen
  Zur Kasse